A 10-D GENCLİKK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

okulda en nefret ettiğin kişiyi anlat:)

3 posters

okulda en nefret ettiğin kişiyi anlat:) Empty okulda en nefret ettiğin kişiyi anlat:)

Mesaj  rebellife Paz Mart 23, 2008 1:30 am

saymakla bitmes:
1:münewwer
2:tuş
3:bi kere serwsteyken dnnemek için müzik yapmştım cd ye getrdim dinnemek için cd yi werdim orda bi kıs yanndaki arkisine dediki ellern kirlendi bırak o cd yi çamasır suyuyla yıkasanda çıkmas artk o kısa sinr oluorum okulda yangın çıksa içerde bi tek o kıs kalsa yniede kurtarmam o kısdan iğreniorum çok ağır geldi o laflar bna yaa:(

En son rebellife tarafından Paz Haz. 15, 2008 12:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
rebellife
rebellife
Admin

https://a10dgenclik.yetkin-forum.com

okulda en nefret ettiğin kişiyi anlat:) Empty Geri: okulda en nefret ettiğin kişiyi anlat:)

Mesaj  angele Çarş. Mart 26, 2008 9:53 pm

1.çöm
2.11'lerin erkekleri(adı bende kalsın)
3.sevilay(anlayan anladı)

angele

okulda en nefret ettiğin kişiyi anlat:) Empty Geri: okulda en nefret ettiğin kişiyi anlat:)

Mesaj  raziş C.tesi Haz. 14, 2008 10:19 am

ben tüm 9lar ve 10 lara gıcık oluyorum çünkü artık 11 im:)şaka yaptım ama gerçekten 9 ve 10 lar ki bizde bi zamanlar bu yollardan geçtik bazen çok saçma düşünüyoruz...daha olgun bireyler olmamız en büyük isteğim...hayata kaynak olarak bakmak...
raziş
raziş